Управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області інформує, що станом на 03.02.2020 у закладах загальної середньої освіти міста Славутича відсутність за станом здоров’я складає 15% учнів. У розрізі закладів відсоток захворюваності коливається від 11% до 20%. Найвищий показник захворюваності у Славутицькій школі №1. Даний показник сформувався за рахунок високого рівня захворюваності у двох 1-х та одному 2-му класах. Наказом директора Славутицької школи №1 тимчасово призупинено освітній процес у цих трьох класах.

При перевищенні епідемічного порогу захворюваності на грип та ГРВІ (20% від загальної кількості учнів) здійснюється тимчасове призупинення освітнього процесу. Відповідно до чинного законодавства тимчасове призупинення освітнього процесу може здійснюватися як у закладах освіти в цілому, так і в окремих класах.

За офіційними даними Славутицької міської лікарні, наданими на запит управління освіти,  станом на 31.01.2020 довідки про захворювання на ГРВІ видані 92 особам віком від 6 до 19 років. Листи непрацездатності по догляду за дитиною  – 18 особам. Діагноз грип не встановлювався.

З метою попередження поширення захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції у закладах освіти проводяться профілактичні заходи, робота з дезінфекції, підтримання оптимального температурного режиму у приміщеннях, здійснюється щоденний моніторинг стану захворюваності учнів. 

Управління освіти

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы пока закрыты, но вы можете оставить трекбек со своего сайта.

Обсуждение закрыто.