30 січня 2020 року відбулося засідання колегії управління освіти і науки Славутицької міської ради. На засіданні колегії розглядалися два питання: підсумки роботи управління освіти в 2019 році та пріоритетні напрями розвитку системи освіти міста у 2020 році, результати роботи щодо виконання Закону України «Про звернення громадян» у 2019 році. 

Начальник управління освіти Наталія Швець у своїй доповіді представила здобутки системи освіти міста в 2019 році. Наголосила на ключових показниках освітньої галузі,  охопленні дітей дошкільною освітою, результативності навчальної діяльності та зовнішнього незалежного оцінювання учнів закладів загальної середньої освіти, освіті дітей з особливими освітніми потребами, розвитку позашкільної освіти, професійному розвитку керівних та педагогічних працівників, впровадженні інноваційних проєктів.

Серед пріоритетних напрямків розвитку освіти міста Славутича, визначених членами колегії на 2020 рік, – формування оптимальної та спроможної мережі закладів освіти, удосконалення процесу організації харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, впровадження системи безпечності харчових продуктів НАССР у закладах освіти, організація оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році, використання нових можливостей професійного розвитку педагогів, формування у закладах освіти безпечного, комфортного, інклюзивного та сучасного освітнього середовища, проведення профорієнтаційної роботи серед школярів, удосконалення системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Заступник начальника управління Людмила Живець проінформувала присутніх про роботу управління освіти щодо виконання Закону України «Про звернення громадян» у 2019 році.

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы пока закрыты, но вы можете оставить трекбек со своего сайта.

Обсуждение закрыто.