Н А К А З
13.08.2019         №47

Про затвердження плану заходів
щодо профілактики вживання,
та розповсюдження наркотичних,
та психотропних речовину закладах
загальної середньої освіти міста

На виконання ст.56 Закону України «Про освіту»,наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2006 «Про планування діяльності та ведення документації соціальних педагогів системи Міністерства освіти і науки», листів Міністерства освіти і науки України від 22.12.2017 № 1-9/707 «Щодо профілактики злочинності серед неповнолітніх», департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 21.02.2018 № 12-0-13/481 «Про профілактики злочинності серед неповнолітніх»,рішення виконавчого комітету Славутицької міської ради від 04.04.2018 № 247 «Про заходи запобігання злочинності та негативних явищ у підлітковому середовищі на 2018-2020 роки» з метою здійснення попереджувальних та профілактичних заходів щодо вживання наркотичних та психотропних речовин у закладах загальної середньої освіти міста

Н А К А З У Ю :

1. Затвердити Заходи щодо профілактики вживання, та розповсюдження наркотичних, та психотропних речовин у закладах загальної середньої освіти (далі – заходи), що додаються.

2. Керівникам закладів загальної середньої освіти №1, 2, 3, 4, ліцею, (Бардаковій Н.О., Ігнатовій А.В., Нашибі Г.А., Резан О.М., Нечай Т.О.) забезпечити безумовне виконання заходів.

3. Завідувачу міським методичним центром Деревянко О.С.:
3.1.здійснювати методичний та організаційний супровід реалізації Заходів;
3.2.узагальнювати інформацію щодо виконання заходів та забезпечувати розгляд на засіданнях міських методичних об’єднань, творчих груп класних керівників закладів загальної середньої освіти.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного спеціаліста управління освіти з охорони дитинства Клименко О.І.

Начальник управління           підпис            Н.П.Швець

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы пока закрыты, но вы можете оставить трекбек со своего сайта.

Обсуждение закрыто.