ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1

Славутицької міської ради Київської області

Управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Славутицької міської ради Київської області:

Найменування і місце знаходження закладу Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Славутицької міської ради Київської області.

Місце знаходження закладу: проспект Дружби народів,19, м. Славутич, Київська область, 07101.

Найменування посади та умови оплати праці Посадовий оклад директора відповідає 16 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються доплати та надбавки, матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі посадового окладу, грошова винагорода за сумлінну працю та інші заохочувальні і компенсаційні виплати відповідно до чинного Законодавства України.
Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до закону України «Про загальну середню освіту» Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Призначення на посаду керівника закладу загальної середньої освіти здійснюється начальником управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки за результатами конкурсного відбору, що проводиться відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти міста Славутича Київської області.

Вичерпний перелік, кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі Для участі в конкурсі претенденти подають такі документи:

1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України « Про захист персональних даних»;

2) автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

3) копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

4) копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

5) копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

6) довідку про відсутність судимості;

7) мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Визначені документи претенденти подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії.

Прийом документів здійснюється в управлінні освіти і науки Славутицької міської ради Київської області з 04.02.2019 до 17.00 05.03.2019 за адресою: Бакинський квартал, буд. 15, м. Славутич, Київська область, каб.16.

Дата і місце початку конкурсного відбору, його складові та тривалість Дата і місце проведення конкурсного відбору буде повідомлено претендентам додатково після прийняття відповідного рішення конкурсної комісії.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами:

– перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту»«Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

– перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

– публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Форма перевірки знання законодавства: письмове тестування.

Перелік питань для підготовки до письмового тестування, зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання додаються.

Прізвище та ім′я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі Рубаха Любов Іванівна, начальник відділу кадрової і соціальної роботи управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області

т.(04579)2-45-01

E-mail: [email protected]

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы пока закрыты, но вы можете оставить трекбек со своего сайта.

Обсуждение закрыто.