П Р О Т О К О Л № 4
засідання колегії управління освіти і науки
Славутицької міської ради Київської області

30.03.2018      м. Славутич

Голова Швець Н.П.
Секретар Рубаха Л.І.
Присутні: члени колегії управління освіти, керівники навчальних закладів, запрошені (список додається до протоколу).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про результати моніторингу діяльності дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №4 «Марите» (санаторного) компенсую чого типу.

Васянович О.В.,
головний спеціаліст

2. Про результати моніторингу Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Славутицької міської ради Київської області.

Сополєва Г.М.,
головний спеціаліст

3. Про стан реалізації дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Мельник Т.О., директор
Славутицької ЗОШ І-ІІІ
ступенів №1

І. Слухали:
Васянович Ольгу Василівну, головного спеціаліста відділу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області, про результати моніторингу діяльності дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №4 «Марите» (санаторного) компенсуючого типу, – акт додається до протоколу.

Ухвалили:
Івашко Н.І., завідувачу дошкільним навчальним закладом (яслами-садком) № 4 «Марите» компенсуючого (санаторного) типу Славутицької міської ради Київської області, врахувати в організації освітнього процесу в закладі рекомендації, надані за результатами моніторингу (відповідно до акта від 23.02.2018 № 1). Читати 

ІІ. Слухали:
Сополєву Галину Миколаївну, головного спеціаліста відділу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області, про результати моніторингу Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Славутицької міської ради Київської області,- акт додається до протоколу.

Ухвалили:
Мельник Т.О., директору Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Славутицької міської ради Київської області врахувати в організації освітнього процесу в закладі рекомендації, надані за результатами моніторингу (відповідно до акта від 28.03.2018 № 1).

ІІІ. Слухали:
Мельник Т.О., директора Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Славутицької міської ради Київської області, про стан реалізації дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти»,- інформація додається до протоколу.

Ухвалили:
1. Інформацію про стан реалізації дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти» взяти до уваги.
2. Вчителям, які будуть працювати в 1-х класах у 2018/2019 н.р.,:
• враховувати у своїй роботі досвід дослідно-експериментальної роботи вчителя Славутицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Коробчук Г.О.;
• реалізовувати навчальні завдання через інтегроване навчання, організацію групової діяльності;
• реалізовувати педагогіку партнерства через залучення батьків і дітей до спільної діяльності в рамках реалізації програми.

Голова колегії           Н.П. Швець
Секретар колегії       Л.І. Рубаха

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы пока закрыты, но вы можете оставить трекбек со своего сайта.

Обсуждение закрыто.