02.03.2018 відбулося чергове засідання Ради керівників закладів освіти м. Славутича за таким порядком денним:
1.Про організацію інклюзивної освіти на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу «Центр розвитку дитини»: «Інклюзивна освіта – створення простору щасливого дитинства для дітей з особливими освітніми потребами».

Машковська Т.М.,
завідувач ДНЗ “ЦРД”

2.Про закінчення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації.

Сополєва Г.М .,
головний спеціаліст

3.Про проведення (не)конференції для освітян м.Славутича у форматі mini-EdCamp Slavutich.

Бардакова Н.О., завідувач
міського методичного центру

4. Про застосування державної мови в закладах освіти.

Живець Л.М., заступник
начальника управління освіти

І. Слухали:
Машковську Т.М., завідувача дошкільним навчальним закладом «Центр розвитку дитини, про організацію інклюзивної освіти на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) комбінованого типу «Центр розвитку дитини»: «Інклюзивна освіта – створення простору щасливого дитинства для дітей з особливими освітніми потребами», – інформація додається до протоколу.

Ухвалили:
1. Взяти інформацію до відома.
2. Створювати у дошкільних навчальних закладах умови для отримання дошкільної освіти дітьми з особливими освітніми потребами.
3. Розширювати мережу інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах міста.

ІІ. Слухали:
Сополєву Г.М., головного спеціаліста управління освіти, про закінчення 2017/2018 навчального року та проведення державної підсумкової атестації.
Ухвалили:
1. Взяти інформацію до відома.

ІІІ. Слухали:
Бардакову Н.О., завідувача міського методичного центру, про проведення (не)конференції для освітян м.Славутича у форматі mini-EdCamp Slavutich.

Ухвалили:
1. Інформацію взяти до відома.
2. Керівникам закладів освіти сприяти участі педагогічних працівників у (не)конференції для освітян м.Славутича у форматі mini-EdCamp Slavutich.

ІV. Слухали:

Живець Л.М., заступника начальника управління освіти, про застосування державної мови в закладах освіти. Живець Л.М. звернула увагу на нормативні документи в частині застосування української мови в робочий час у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти; зауважила, що в закладах освіти уроки, лекції, навчально-виховні заходи в рамках освітнього процесу відбуваються українською мовою. Державна мова використовується як мова навчальних матеріалів, ведення занять, різноманітних заходів, спілкування педагогічних та інших працівників з учасниками освітнього процесу.

Разом з тим Живець Л.М. наголосила, що згідно із статтею 10 Конституції України держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України. В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України. Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування. Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.

Ухвалили:
1. Взяти інформацію до відома.
2. Керівникам закладів освіти забезпечити дотримання та впровадження в практику діяльності закладів мовної політики держави.

Голова Ради Живець Л.М.

Секретар Ради Клименко О.І.

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы пока закрыты, но вы можете оставить трекбек со своего сайта.

Обсуждение закрыто.