п/п

Зміст роботи Термін виконання Форма узагальнення Відповідальний Примітка
1. ІX Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник» 01.03. Інформація на сайті центру Мандровний О.М.  
2. Конкурс-шоу «Моя краща подруга» 01.03.

1830

актова зала ПДМ

Сценарій Єрьоміна Н.А.

Кидиба Б.А.

 
3. Звіт про профілактичну роботу з попередження невиробничого травматизму До 03.03. Звіт Деркач В.О.

Керівники закладів освіти

 
4. Навчання на курсах підвищення кваліфікації вчителів початкових класів, що працюватимуть у 1-х класах з 01.09.2018 року 04.03.-05.03.

29.03.-31.03.

Наказ Бардакова Н.О.

Мороз О.І.

 
5. Інформація щодо забезпечення штатної дисципліни станом на 01.03.2018 (ф. 7) 05.03. Інформація Рубаха Л.І.

Керівники закладів освіти

 
6. Святкові заходи до Міжнародного жіночого Дня – 8 березня 06.03.

1800

 

План заходів Швець Н.П.

Рубаха Л.І.

Керівники закладів освіти

 
7. Аналіз стану та результативності інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи в закладах міста До 07.03. Аналітична інформація

Табличний звіт

Бардакова Н.О.

Керівники закладів  освіти

 
8. Узагальнення матеріалів моніторингу діяльності ДНЗ №4 «Марите» 07.03. Акт Васянович О.В.  
9. Аналіз результатів навчання за програмою Intel® «Навчання для майбутнього» До 12.03.

 

Звіт

Портфоліо

Бардакова Н.О.

Рудик О.Г.

Координатори в закладах  освіти

 
10. Засідання міського методичного об’єднання «Фізкультурна мозаїка» 12.03.

0900

ДНЗ «ЦРД»

Протокол Терещенко І.А. Якушева О. В.  
11. Моніторинг діяльності Славутицької  ЗОШ №1 12.03.-16.03. Акт Сополєва Г.М.

Мельник Т.О.

 
12. Засідання міського методичного об’єднання «Фантазії образотворчості» 13.03.

0900

ДНЗ № 4

Протокол Терещенко І.А. Яцимон О. А.  
13. Виконання рекомендацій за результатами тематичного вивчення «Організація харчування у ДНЗ №6 «Крунк» 13.03. Звіт

Запис у контрольно-візитаційну книгу

Васянович О.В.  
14. Засідання міського методичного об’єднання «Управлінський діалог. Next» 13.03.

1300

ДНЗ № 4

Протокол Терещенко І.А. Івашко Н. І.  
15. Інформація про проведення заходів щодо запобігання злочинності та профілактики правопорушень серед учнівської молоді та поліпшення превентивного виховання (І квартал) До 14.03. Інформація Клименко О.І.  
16. Графік відпусток працівників на 2018 (ф.10) 14.03. Графік (електронний варіант) Рубаха Л.І.

Керівники закладів освіти

 
17. Засідання міського методичного об’єднання «Математична скарбничка» 14.03.

0900

ДНЗ № 6

Протокол Терещенко І.А. Донець О. М.  
18. Інструктивно-методична нарада із завідувачами бібліотек навчальних закладів 14.03.

0900

ММЦ

Протокол Громовик Н.П.  

 

19. Інформаційно-методична нарада для вчителів Захисту Вітчизни, фізичної культури та педагогів-організаторів шкіл «Про проведення дитячо-юнацької військово-спортивної гри «Джура» 14.03.

1600

ММЦ

Рекомендації Касьяненко Л.Л.

Журба Є.Л.

 
20. Інструктивно-методична нарада із заступниками з навчально-виховної роботи 14.03.

1600

ММЦ

Рекомендації Бардакова Н.О.  
21. Засідання міської науково-методичної ради 14.03.

1430

ММЦ

Протокол Бардакова Н.О.

Члени методичної ради

 
22. Українсько-латвійський освітній проект 14.03

Ліцей

Інформація

Програма

Бардакова Н.О.

Нечай Т.О.

 
23. Загальноміська декада профорієнтації «Зроби свідомий вибір!» 14.03.-23.03. План заходів Заставнюк О.О.

Миронець І.І.

 
24. Звіт про травмування учнів за І квартал До 15.03. Звіт Клименко О.І.

Керівники закладів освіти

 
25. Звіт про проведення процедур закупівель товарів, робіт та послуг за державні кошти (двічі на місяць) До 15.03.

До 30.03

Звіт Лєднєва С.В.  
26. Засідання міського методичного об’єднання «Диво-гра для малюка» 15.03.

1300

ДНЗ № 1

Протокол Терещенко І.А. Квачан О. О.  
27. Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» 15.03. Інформація на сайті Мороз О.І.

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів

 
28. Організація завершення навчального року та проведення державної підсумкової атестації До 16.03 Наказ Сополєва Г.М.  
29. Реєстрація випускників на проходження зовнішнього незалежного оцінювання До 19.03. Інформація Сополєва Г.М.

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів

 
30. Моніторинг організації і результативності інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами в  ЗОШ №4 та ДНЗ «ЦРД» 19.03.-21.03. Довідка

Наказ

Живець Л.М.

Васянович О.В.

 
31. Експертна оцінка стану викладання природознавства й мистецтва у початкових класах  ЗОШ №3 19.03.-23.03.

 

Аналітичний звіт Бардакова Н.О.

Мороз О.І.

 

 
32. Спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя» 20.03.

1430

ЗОШ № 4

Інформація на сайті

Наказ

Положення

Протокол

Касьяненко Л.Л.

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів

 
33. Професійна студія «Психологічні родзинки». Інтервізійні групи практичних психологів ДНЗ 21.03.

0900

ДНЗ № 6

Матеріали Громовик Н.П.

Рубан В.В.

Ковтуненко Н.В.

 
34. Засідання творчої групи вчителів 1-х, 4-х класів з проблеми «Особливості впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти» 21.03.

1430

ММЦ

Рекомендації Мороз О.І.

Коробчук Г.О.

 
35. Інформація про виконання заходів загальноміської програми соціальної підтримки сім’ї, виявлення дітей, які перебувають у складних умовах проживання на 2016-2020 р.р. “Назустріч дітям” До 23.03. Інформація Клименко О.І.

Керівники закладів освіти

 
36. Статистичний звіт про стан  правопорушень серед неповнолітніх за І квартал 2018 року 23.03. Звіт Клименко О.І.

Керівники закладів освіти

 
37. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 24.03.

31.03.

 

Інформація Сополєва Г.М.

Керівники загальноосвітніх навчальних закладів

 
38. Інформація про попит на робочу силу (вакансії)  за ф. № 3-ПН. За наявності вакансії

до 26.03.

Інформація Рубаха Л.І.

 

 
39. Засідання міського методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури, російської мови та літератури з теми «Розвиток логічного та образного мислення під час засвоєння прийомів мнемотехніки, концентрації уваги та ведення записів» 26.03.

0900

ЗОШ № 1

каб. № 105

Протокол Мандровний О.М.

 

 
40. Засідання міського методичного об’єднання вчителів історії та правознавства з теми «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках історії, правознавства, етики» 26.03.

0930

ЗОШ № 3

каб. № 217

Протокол Мандровний О.М.

Савицька А.В.

 
41. Сімейне свято для вихованців творчих обיєднань «Мері Поппінс» та «Ваву-клуб» 27.03.

1800

актова зала ПДМ

Сценарій Єрьоміна Н.А.

Кидиба Б.А.

 
42. Засідання міського методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з теми «Літературний диктант як спосіб підвищення читацької активності учнів» 27.03.

0900

ЗОШ № 1

каб. №105

 

Протокол Мандровний О.М.

Сироватка В.П.

 
43. Майстер-клас «Виготовлення виробів для потреб школи з відходів деревини» 27.03.

ЗОШ № 1

1000

каб. № 123

Інформація

Рекомендації

Касьяненко Л.Л.

Міна В.І.

 
44. Спортивне свято «Ми діти твої, Україно!» 27.03.

1000

ЗОШ № 3

Інформація Терещенко І.А.,

Якушева О.В.,

слухачі міського методичного об’єднання «Фізкультурна мозаїка»

 
45. Засідання творчої групи вчителів початкових класів з проблеми «Реалізація науково-педагогічного проекту «Інтелект України» в початковій школі» 27.03.

1000

ЗОШ № 4

Рекомендації Мороз О.І.

Полоз І.В.

 
46. Подання до атестаційної комісії відповідного рівня документів про атестацію педагогічних працівників 28.03. Клопотання

Витяги з протоколів

Атестаційні листи

Рубаха Л.І.

Керівники закладів освіти

 
47. Семінар-практикум для вчителів іноземної мови «Мнемотехнічні прийоми засвоєння іншомовної лексики» 28.03.

0900

ліцей

каб. № 209

Рекомендації

 

Мандровний О.М.

Зінченко В.Г.

 
48. Школа координатора учнівського самоврядування та педагога-організатора «Системний підхід до  навчання лідерів учнівського самоврядування» 28.03.

1000

ММЦ

Інформація на сайті центру Заставнюк О.О.

 

 
49. Формування банку даних педагогів, які будуть проходити курсову перепідготовку у 2019 році До 30.03. Списки Бардакова Н.О.

Керівники закладів освіти

 
50. Засідання колегії управління освіти і науки 30.03. Протокол Швець Н.П.  
51. Інформація про стан та наявність мобілізаційних ресурсів 30.03.

 

Інформація Рубаха Л.І.

Керівники закладів освіти

 
52. Міський конкурс «Краща програма факультативу (гуртка) з енергозбереження» До 31.03. Наказ

 

Бардакова Н.О.

Заставнюк О.О.

 
53. Організація медичного огляду працівників закладів освіти Протягом місяця Договір Васянович О.В.

Клименко О.І.

 
54. Попередній набір дітей до перших класів Протягом місяця Списки Живець Л.М.

Директори шкіл

 
55. Вивчення характеристик керівних кадрів та педагогів, що атестуються на вищу категорію та звання Протягом місяця Характеристики Швець Н.П.

Члени міської атестаційної комісії

 
56. Реєстрація учасників регіональної (не)конференції Міні-EdCamp Slavutych Протягом місяця Реєстраційний список Бардакова Н.О.

 

 
57. Експертна оцінка матеріалів міської педагогічної виставки «Освіта Славутича-2018» Протягом місяця Протокол Методисти

Експерти

 

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы пока закрыты, но вы можете оставить трекбек со своего сайта.

Обсуждение закрыто.