П Р О Т О К О Л № 3

засідання колегії управління освіти і науки

Славутицької міської ради Київської області

26.01.2018                                              м. Славутич

Голова      Швець Н.П.

Секретар  Рубаха Л.І.

Присутні: члени колегії управління освіти, керівники навчальних закладів, запрошені (список додається до протоколу).

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 1. Стан виконання рішень попередніх колегій.

Швець Н.П.,

начальник управління

2. Про роботу управління освіти щодо виконання Закону України «Про звернення громадян» у 2017 році.

Живець Л.М., заступник

начальника управління-

начальник відділ

3. Про заходи щодо модернізації загальноосвітніх навчальних закладів міста в 2018/2019 навчальному році.

Швець Н.П.,

начальник управління

І. Слухали:

Швець Наталію Петрівну, начальника управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області, про виконання рішень колегій від 26.09.2017 та 01.12.2017.

Наталія Петрівна зазначила, що рішення колегії від 26.09.2017 про результати участі випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста в зовнішньому незалежному оцінюванні 2017 року виконуються в межах установлених термінів; про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період та початку опалювального сезону виконані. Рішення колегії          від 01.12.2017 про результати тематичного вивчення стану оформлення та видачі документів про освіту виконані; про результати тематичного вивчення «Організація роботи з екологічного виховання старших дошкільників» виконуються в межах установлених термінів.

Ухвалили:

  1. Інформацію з даного питання взяти до відома.

ІІ. Слухали:

Живець Людмилу Миколаївну,  заступника начальника управління освіти і науки Славутицької міської ради, начальника відділу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, про роботу управління освіти щодо виконання Закону України «Про звернення громадян» у 2017 році,- інформація додається до протоколу.

Ухвалили:

  1. Інформацію з даного питання взяти до відома.
  2. Керівникам закладів освіти:

2.1.Забезпечувати постійно кваліфікований, неупереджений, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень громадян з метою оперативного вирішення порушених у зверненнях питань.

2.2.Забезпечувати постійно ретельну перевірку всіх звернень громадян, в яких ідеться про недоліки в організації навчально-виховного процесу в закладах освіти, порушення прав дитини.

2.3.Оперативно розглядати звернення учасників антитерористичної операції, громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, сприяти у вирішенні питань, пов’язаних із зарахуванням дітей до закладів дошкільної та загальної середньої освіти, забезпечення підручниками тощо.

ІІІ. Слухали: 

Швець Наталію Петрівну, начальника управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області, про заходи щодо модернізації загальноосвітніх навчальних закладів міста в 2018/2019 навчальному році,- інформація додається до протоколу.

Ухвалили:

  1. Інформацію з даного питання взяти до відома.
  2. Вивчити заступнику начальника управління-начальнику відділу Живець Л.М. до кінця 2018 року стан розвитку мережі закладів освіти та перспективи її модернізації відповідно до демографічних показників.

 Голова колегії                                                                             Н.П. Швець

Секретар колегії                                                                          Л.І. Рубаха

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы пока закрыты, но вы можете оставить трекбек со своего сайта.

Обсуждение закрыто.