Н А К А З

25.04.2017                                                                                          № 45

 

Про створення апеляційних комісій
для розгляду спірних ситуацій з питань
дотримання процедури проведення та
об’єктивності оцінювання результатів
державної підсумкової атестації
у 2016-2017 навчальному році
 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547 «Про затвердження Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 14.02.2015 №157/26602, Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом МОН від 14.07.2015 № 762,  наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 31.03.2017 №109 «Про закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у загальноосвітніх навчальних закладах Київської області», наказу управління освіти від 03.04.2017 № 36 «Про закінчення 2016/2017 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів у загальноосвітніх навчальних закладах м. Славутича», з метою забезпечення об’єктивного проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах міста, вирішення спірних питань

Н А К А З У Ю :

1. Для забезпечення об’єктивного проведення державної підсумкової атестації в навчальних закладах міста створити апеляційні комісії при управлінні освіти і науки.

2. Затвердити склад апеляційних комісій для проведення державної підсумкової атестації в початковій та основній школі (Додаток 1).

 3. Міським апеляційним комісіям:

3.1.         Дотримуватися принципів об’єктивності  та неупередженості при розгляді матеріалів державної підсумкової атестації.

3.2.         Заяви щодо оскарження процедури проведення та об’єктивності оцінювання результатів атестації, приймати не пізніше трьох робочих днів після оголошення результатів атестації.

3.3.         Матеріали атестації розглядати впродовж трьох робочих днів після подання обґрунтованої заяви.

3.4.     Результати розгляду апеляції оформляти протоколом, в якому виставляти відповідну обґрунтовану оцінку (бал). Покласти відповідальність за об’єктивність розгляду апеляції та дотримання порядку її проведення на голів апеляційних комісій.

4. Директорам загальноосвітніх шкіл №1,2,3,4, Славутицького ліцею (Мельник Т.О., Ігнатовій А.В., Нашибі Г.А., Резан О.М., Нечай Т.О.):

4.1.         Провести роботу в педагогічних колективах  щодо упередження виникнення випадків порушення процедури проведення державної підсумкової атестації  та необ’єктивного оцінювання навчальних досягнень учнів під час атестації.

4.2.         У разі виникнення оскаржень процедури проведення та об’єктивності оцінювання результатів атестації подавати обґрунтовані заяви  до управління освіти не пізніше трьох робочих днів після оголошення результатів атестації.

4.3.         Результати розгляду матеріалів державної підсумкової атестації членами міської апеляційної комісії, оформлені відповідним протоколом, фіксувати у наказі по закладу освіти.

4.4.         Остаточний бал за державну підсумкову атестацію, визначений міською апеляційною комісією, зазначати у класному журналі та у додатку до документа про освіту.

4.5.         Ознайомити учнів випускних класів та їх батьків із порядком подання  заяв та розгляду матеріалів державної підсумкової атестації міською апеляційною комісією.

 5. Завідувачу міського методичного центру Бардаковій Н.О. даний наказ оприлюднити на веб-сайті відділу освіти.

 6. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник управління освіти             підпис                           Н.П. Швець

Метки: ,

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы пока закрыты, но вы можете оставить трекбек со своего сайта.

Обсуждение закрыто.