п/п

Зміст заходу

Терміни

виконання

Відповідальні

Примітка

 1

Семінар-дискусія на тему  «Сучасна дитина: яка вона?»

01.02

930

ММЦ

Терещенко І.А.

 2

Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню

01.02

Рубаха Л.І.

3

Міський творчий конкурс «Мир в Україні очима дітей» за сприяння Спілки ветеранів Афганістану

01.-12.02

Касьяненко Л.Л.

4

Інформація щодо забезпечення штатної дисципліни станом на 01.02.2017 (ф. 7)

02.02

Рубаха Л.І.

5

Тренінг акторської та ораторської майстерності «Гімнастика почуттів педагога» в рамках роботи постійно діючого семінару «Профілактика професійного вигорання»

02.02

ПДЮТ,

клуб самоврядування

1430

Заставнюк О.О.Кидиба Б.А.

Шумейко Н.Л.

 6

Колегія управління освіти

03.02

ЗОШ-3

0900

Швець Н.П. Рубаха Л.І.

7

Реєстрація випускників на проходження зовнішнього незалежного оцінювання

З 06.02-31.03

Сополєва Г.М.

 8

Підсумки вернісажу дитячої творчості «Чарівний дивосвіт енергозбереження»

06.02

Терещенко І.А.

 9

Семінар для заступників директорів з виховної роботи, керівників ШМО класних керівників, педагогів-організаторів «Виховання громадянина-патріота нової формації як головне завдання сучасної школи»

06.02

1430

ЗОШ № 4

каб.212

Заставнюк О.О.Алених Т.Ф.

10

Інструктивно-методична нарада для заступників з виховної роботи

06.02

1545

ЗОШ № 4

каб.212

Заставнюк О.О.Алених Т.Ф.

 11

Звіт про кількісний та якісний склад державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування

07.02

Рубаха Л.І.

 12

Тематичне вивчення ефективності реалізації варіативної частини навчальних планів у 9-11 класах ЗОШ 

 

08-17.02

Сополєва Г.М.

13

Інструктивно-методична нарада із завідувачами бібліотек ЗНЗ

08.02

900

ММЦ

Громовик Н.П.

14

Семінар-практикум «Використання варіативної складової робочого навчального плану у процесі викладання суспільствознавчих дисциплін».

08.02

1530

ЗОШ №3

каб.217

Савицька А.В.Мандровний О.М.

15

Комплексне вивчення діяльності ДНЗ №8 «Теремок»

13-24.02

Васянович О.В.

16

Олімпіада з математики та рідної мови для учнів 4-х класів

13.02-17.02

Мороз О.І.

 17

ММО «Музичний вернісаж»

15.02

900

ДНЗ №4

Терещенко І.А.Сидоренко І.Л.

18

Майстер-клас для психологів «Фототерапія. погляд у себе» в рамках роботи студії «Психологічні родзинки» (учасникам мати з собою фотографію)

15.02

1330

ДБ «Центр захисту дітей»

Богдан Н.Г.

 19

ММО «Дефектолог.Іnfo»

16.02

900

ДНЗ №6

Терещенко І.А.Акименко І.І.

20

Списки працівників ЗНЗ, ДНЗ, ЦПР, ПДЮТ, централізованої бухгалтерії, апарату управління та дитячого будинку для проходження медичного огляду у 2017 році

До 16.02

Васянович О.В.Клименко О.І.

Керівники закладів

21

Статистична інформація про виконання бюджету за 2016 рік

До 20.02

Швець Н.П.Полоз В.М.

22

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»

20-24.02

Мандровний О.М.

23

День Героїв Небесної Сотні

20.02

Заставнюк О.О. 

24

Відкритий виховний захід для 9-10 класів – реквієм «Небесна сотня ангелів»

20.02

1520

Ліцей

актова зала

Заставнюк О.О.Алених Т.Ф.

 25

Спартакіада з баскетболу серед юнаків

21-23.02

1530

Ліцей

Касьяненко Л.Л. 

 26

Професійна студія «Психологічні родзинки». Інтервізійні групи практичних психологів, соціальних педагогів.

21.02

1200

ЗОШ №3

каб.217

Щеголькова Т.М.

27

Виконання попередніх рекомендацій тематичного вивчення «Осередки сюжетно-рольових ігор у вікових групах» в ДНЗ №8  «Теремок»

22.02

Васянович О.В.

28

Школа майстерності бібліотечного працівника. Майстер-клас «Популяризація літератури засобами дистанційного обслуговування: онлайн-виставка та буктрейлер»

22.02

ЗОШ №4

Громовик Н.П.Мурзич Н.М.

 

29

Щорічна оцінка виконання посадовими особами місцевого самоврядування покладених на них обов’язків і завдань за 2016 рік

До 24.02

Рубаха Л.І.

30

Рада керівників

24.02

Швець Н.П.

31

Звіт про травматизм на виробництві

До 25.02

Максименко Т.В.

32

Інформація про попит на робочу силу (вакансії) за ф. № 3-ПН

За наявності вакансій

до 25.02

Рубаха Л.І.

33

Розгляд характеристик керівних кадрів та педагогічних працівників, які атестуються на вищу категорію, звання, міською атестаційною комісією

28.02

Швець Н.П.Рубаха Л.І.

Члени атестаційної комісії

34

Вивчення педагогічної діяльності педагогів, що атестуються

Протягом місяця

Члени атестаційної комісії

35

Робота в проекті «Пізнаємо Україну разом»

Протягом місяця

Терещенко І.А. 

36

Методична допомога методичному кабінету ЗОШ № 4 щодо організації методичної роботи з вчителями всесвітньої історії

Лютий

Бардакова Н.О.

37

Затвердження річного плану державних закупівель на 2017 рік (зміни, додатки)

Потягом року (за потребою)

Лєднєва С.В.

Вы можете следить за ответами к этой записи через RSS.
Отзывы пока закрыты, но вы можете оставить трекбек со своего сайта.

Обсуждение закрыто.