Рубрика: Новини

Шановні користувачі, у розділі «Прозорість та інформаційна відкритість діяльності» до вашої уваги:

  • Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2д, №2м) за 2019 рік (заклади) переглянути
  • Звіт про надходження та використання коштів загального фонду (форма №2д, №2м) за 2019 рік (міський методичний центр) переглянути

Управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області інформує, що станом на 03.02.2020 у закладах загальної середньої освіти міста Славутича відсутність за станом здоров’я складає 15% учнів. У розрізі закладів відсоток захворюваності коливається від 11% до 20%. Найвищий показник захворюваності у Славутицькій школі №1. Даний показник сформувався за рахунок високого рівня захворюваності у двох 1-х та одному 2-му класах. Наказом директора Славутицької школи №1 тимчасово призупинено освітній процес у цих трьох класах.

При перевищенні епідемічного порогу захворюваності на грип та ГРВІ (20% від загальної кількості учнів) здійснюється тимчасове призупинення освітнього процесу. Відповідно до чинного законодавства тимчасове призупинення освітнього процесу може здійснюватися як у закладах освіти в цілому, так і в окремих класах.

За офіційними даними Славутицької міської лікарні, наданими на запит управління освіти,  станом на 31.01.2020 довідки про захворювання на ГРВІ видані 92 особам віком від 6 до 19 років. Листи непрацездатності по догляду за дитиною  – 18 особам. Діагноз грип не встановлювався.

З метою попередження поширення захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції у закладах освіти проводяться профілактичні заходи, робота з дезінфекції, підтримання оптимального температурного режиму у приміщеннях, здійснюється щоденний моніторинг стану захворюваності учнів. 

Управління освіти

П Р О Т О К О Л № 3
засідання колегії управління освіти і науки
Славутицької міської ради Київської області

30.01.2020           14.00-16.00            м. Славутич

Голова Швець Н.П.
Секретар Рубаха Л.І.
Присутні: члени колегії управління освіти, керівники навчальних закладів, запрошені (список додається до протоколу).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про роботу управління освіти щодо виконання Закону України «Про звернення громадян» у 2019 році.

Живець Л.М., заступник
начальника управління

2. Про підсумки роботи управління освіти і науки в 2019 році та стратегічні напрями розвитку системи освіти міста на 2020 рік.

Швець Н.П.,
начальник управління

Читати далі

30 січня 2020 року відбулося засідання колегії управління освіти і науки Славутицької міської ради. На засіданні колегії розглядалися два питання: підсумки роботи управління освіти в 2019 році та пріоритетні напрями розвитку системи освіти міста у 2020 році, результати роботи щодо виконання Закону України «Про звернення громадян» у 2019 році. 

Начальник управління освіти Наталія Швець у своїй доповіді представила здобутки системи освіти міста в 2019 році. Наголосила на ключових показниках освітньої галузі,  охопленні дітей дошкільною освітою, результативності навчальної діяльності та зовнішнього незалежного оцінювання учнів закладів загальної середньої освіти, освіті дітей з особливими освітніми потребами, розвитку позашкільної освіти, професійному розвитку керівних та педагогічних працівників, впровадженні інноваційних проєктів.

Серед пріоритетних напрямків розвитку освіти міста Славутича, визначених членами колегії на 2020 рік, – формування оптимальної та спроможної мережі закладів освіти, удосконалення процесу організації харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, впровадження системи безпечності харчових продуктів НАССР у закладах освіти, організація оздоровлення та відпочинку дітей у 2020 році, використання нових можливостей професійного розвитку педагогів, формування у закладах освіти безпечного, комфортного, інклюзивного та сучасного освітнього середовища, проведення профорієнтаційної роботи серед школярів, удосконалення системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Заступник начальника управління Людмила Живець проінформувала присутніх про роботу управління освіти щодо виконання Закону України «Про звернення громадян» у 2019 році.